Archyvas


 • 2014 metai
 • 2015 metai
 • 2016 metai
 • 2017 metai


 • 2016 metai


  Padėkos vakaras

  Sveikiname visus su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis!!!

  Stebuklingos vaikų Kalėdos
  Daug dienų mokėmės šokių ir dainų, daug vakarų mokėmės eilėraščių, daug naktų mamytės siuvo nuostabius kostiumus, kad vieną pavakarę galėtume sulaukti Šventų Kalėdų stebuklo.. Šventė Rykantų centre vaikams ir jų tėveliams prasidėjo Kun. Klebono Andžejaus Andžejevskio pasveikinimu ir bendra malda, kartu pasidalinome kalėdaičiu. Sveikinimų ir dovanų sulaukėme ir iš Trakų rajono savivaldybės merės pavaduotojos Marijos Puč bei Trakų rajono savivaldybės tarybos narės Teresos Solovjovos. Pilnutėlėje salėje skambėjo gražiausios Kalėdinės dainos, sukosi šokyje snaigės ir besmegeniai, vaikai deklamavo eiles ir laukė Kalėdų Senelio! Garsiai pakvietus, jis atskubėjo kartu rogėse atsiveždamas daugybę dovanų ir linksmybių.

  Gerumo spindulėliai 2016 m.
  Rykantų universalaus daugiafunkcio centro šokėjai pirmą kartą sudalyvavo puikiame Kalėdiniame renginyje Lentvaryje. Šventę organizavo Lentvario Kultūros Rūmai ir jos iniciatorė Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Viktorija Aleknavičienė.

  Edukacinis renginys vaikams
  Įvairių šalių muziką Rykantų universalaus daugiafunkcio centro vaikams atliko Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokinės ir absolventės Elzė Fedorcovaitė, Laura Staponkutė, Klementina Venciūtė ir Konstancija Kerbedytė bei projekto organizatorė Aida Kerbedienė. Muzika sužavėjo mažuosius klausytojus ir įkvėpė pažinti ją dar labiau.

  Vaikų Kalėdos

  Draugo diena
  Rykantų kaime visuomet laukiamas Rusų dainos ansamblis "Zabava" linksmino žiūrovus Šv. Andriejaus ir Draugo dienos šventėje. Renginyje svečiavosi Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Alina Kovalevskaja ir visuomet laukiami mūsų Centro draugai iš Žemųjų Semeniukų kaimo, kurių palaikymas labai svarbus.Nuotaikingos dainos, tradiciniai būrimai yra neatsiejami šios šventės atributai, nes po jos prasideda keturias savaites truksiantis adventas. Rykantų universalaus daugiafunkcio centro dailės būrelį lankantys vaikai renginio metu buvo apdovanoti naujomis kūrybinėmis priemonėmis, kad galėtų ir toliau tęsti pradėtus darbus. Konkurse "Rudens spalvos" šį kartą nugalėjo visi dalyvavę, o juos pasveikino būrelio vadovė. Šventinį vakarą vainikavo mūsų kieme augančios eglės įžiebimas. Kalėdų Senelis šį kartą paprašė Snieguolės pagalbos ir jai puikiai pavyko. Prasidėjo stebuklo laukimo laikotarpis !

  Edukacinis renginių ciklas vaikams ir jaunimui

  Gruodžio 1 d. 16.00 val.  Kalėdinės dirbtuvės

  Pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30h  Draugo diena


  Išvyka į Lentvarį
  Rykantų Centro dailės būrelio mokytoja Julija Kajėnė bei direktoriaus pavaduotoja Ramunė Simonaitytė ir būrys vaikų susiruošė į Lentvarį aplankyti jaunos menininkės Kristinos Kurilionok parodą. Rudens atostogų metu smagu nuvykti traukiniu į artimiausią miestą ir pasisemti kūrybinių idėjų. Lentvario kultūros rūmų direktorė Ieva Skaistytė pasitiko mus ir papasakojo apie parodos autorę ir jos darbus, palydėjo į atskirą Lentvario geležinkelio stotyje esančią erdvę su didelėmis drobėmis, netilpusiomis Lentvario kultūros rūmų pagrindiniame pastate. Šaltą ir lietingą dieną užbaigė jaukus arbatos gėrimas svečiuose ir traukinys parvežė visus atgal į gimtąjį kaimą .

  Tradicinė rudens talka

  Rykantų universalus daugiafunkcis centras jau antrus metus prieš Vėlines tvarko ir gražina Rykantų kaimą, savo kiemą, centrinę gatvę ir teritoriją prie pašto. Rykantų bendruomenė sutvarkė aplinką šventoriuje prie Rykantų Švč. Trejybės bažnyčios ir kaimo centre prie kryžiaus. Taip pat jau tradiciškai į pagalbą atskuba Lentvario seniūnijos darbuotojai, kurie aprūpina talkininkus pirštinėmis ir maišais, bei lapų išvežimu.

  Senjorų popietė

  Smagi popietė subūrė kartu praleisti laiką mūsų kaimo senjorus ir mažuosius centro lankytojus. Šokiai, pokalbiai, arbata ir pyragas praskaidrino dieną susirinkusiems.

  Kviečiame


  Konkursas

  Kviečiame visus balsuoti už patinkančius darbelius mūsų Facebook paskyroje!!! Konkursas vyks iki spalio 31 dienos.
  Senjorų diena  ŠVENTINIS JUBILIEJINIS MOKYKLOS 80 IR CENTRO 2 GIMTADIENIS

  Šventinę dieną Rykantų universalus daugiafunkcis centras pasitiko svečius išties geru oru ir pakilia nuotaika. Gausiai susirinkę svečiai sušildė atnaujinto ir jau antrąjį gimtadienį švenčiančio pastato sienas ir vieni kitus savo šypsenomis, gėlėmis ir gražiais palinkėjimais. Svarbiausiais vakaro momentas - iškilmingas renginys ir koncertas, skirtas Rykantų mokyklos 80 - ajam jubiliejiniam rudeniui. Jo pradžioje Trakų r. savivaldybės viešosios bibliotekos vedėja B. Jocienė pristatė ilgą mokyklos gyvavimo istoriją, paįvairindama prezentaciją gausybe archyvinių nuotraukų ir pasakojimų. Po to linksmas sveikinimas atskriejo iš Centro ugdymo grupės - Saulytės šokis, kurį atliko Centro užsiėmimus lankantys mažyliai. Sveikinimų sulaukėme ir iš garbingų svečių - Lietuvos Respublikos Seimo vicepirmininko Jaroslavo Narkevičiaus, Trakų r. savivaldybės administracijos direktoriaus Jono Liesio ir Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistės Evelinos Šuscickytės, Rykantų Švč. Trejybės parapijos klebono kun. Andžejaus Andžejevskio, Lentvario seniūno Vyto Rukšėno, Valų kaimo bendruomenės „Neris“ pirmininkės Elžbietos Ščitienės, Lentvario "Versmės" gimnazijos direktoriaus Vladimiro Pileckio ir Lentvario H. Senkevičiaus mokyklos atstovės Danutos Nausutienės, o taip pat nuo buvusių šios mokyklos mokinių. Visi sveikinimai neatsiejamai persipynę su šios mokyklos istorija, kiekvienas dalyvis ir svečias jautėsi kaip po daugelio metų sugrįžęs į gimtus namus, kur juos pasitiko ilgamečiai pedagogai ir kitas personalas – Regina Syroicienė, Stanislava Gavrilik, Pola Slavinska, Danuta Nausutienė, Vladimiras Pileckis, Nelė Petkevičienė, Vida Rakauskienė, Janina Sevruk, Galina Gornatkevič, Marija Kobyfienė ir Galina Valatkevič. Po sveikinimų pakilią šventinę nuotaiką perteikė koncertinę programą šiam vakarui parengusios atlikėjos sopranas Giedrė Kelpšaitė ir pianistė Daiva Šumskienė. Skambėjo Dž. Pučini, V. Belini, Dž. Geršvino ir kitų kompozitorių kūriniai. Nuostabi muzika atliekama dar nuostabesnio sceninio dueto pakerėjo žiūrovus. Iniciatyvūs Rykantų mokyklos absolventai gausiai susirinkę į šventinį vakarą dovanų atsivežė didžiulį šventinį tortą ir pasodino naują medelį, kuris papuoš Centro kiemą. Dar ilgai buvę mokiniai dalinosi prisiminimais, nuotraukų albumai atgaivino senus prisiminimus, o arbatos puodelis suartino visus išsibarsčiusius po pasaulį ir jau seniai suaugusius vaikus.

  Rudenėlio šventė

  Vaikai ir tėveliai sukūrė daug gražių darbelių ir papuošė jais Rykantų Centro ugdymo grupę. O puikus rudeniškas oras leidžia smagiai pasiausti kieme.

  Mokymai savanoriams

  Rykantų universalus daugiafunkcis centras kartu su Vaikų dienos centru "Akimirka" įgyvendindamas Trakų rajono savivaldybės remiamą projektą jaunimui "Anūkai vienai dienai" surengė patirtinius mokymus. Užsiėmimus vedė lektorė psichologė Nomeda Sindaravičienė, sukūrusi jaukią ir draugišką aplinką, save pažinti ir suformuoti komandą susirinkusiems jauniems entuziastams. Po puikiai kartu praleisto laiko paaiškėjo koks galingas yra bendradarbiavimas siekiant įgyvendinti svarbius darbus ir koks svarbus yra kiekvienas komandos narys siekiant bendro tikslo. Pasibaigus mokymams jaunieji svavanoriai susitiks su pagyvenusiais, vienišais ir bendravimo išsilgusiais žmonėmis Lentvario ir Trakų seniūnijose. Jiems tarpinikaus Socialinės paramos skyriaus darbuotojai.

  Rūdiškių tinklinio taurė 2016

  "Rykantų" tinklinio komanda pernai iškovojusi pirmąją vietą Rūdiškių tinklinio turnyre ir šiemet garbingai gynė mūsų Centro vardą. Sekmadienį vykusiose varžybose užėmė trečiąją vietą ir parsivežė naują apdovanojimą.

  Žygis 2016-09-17
  Rykantų centro darbuotojai ir smagus būrys jaunimo šeštadienio rytą išsiruošė į žygį. Apsižvalgydami po apylinkes nukeliavo iki Popų-Vingelių pilkapyno ir Neries regioninio parko. Prisijungiant prie Europos judriosios savaitės renginių vykstančių visoje Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, žygeiviai nukeliavo 7 km pėsčiomis ir žaisdami įvairius judrius žaidimus puikiai praleido laiką.

  Žygis!!!

  Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro gimtadienis!!!

  Kviečiame į mokymus savanoriams

  Dailės tvarkaraštis


  Šokių repeticijų tvarkaraštis

  Sveikiname su Mokslo ir žinių diena

  Baltijos kelio dienos minėjimas
  Europos diena stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti ir Baltijos kelio diena paminėta kartu su mūsų Centro ugdytiniais apsilankant Lietuvos valstybės pažinimo centre Vilniuje. Puiki pažintinė programa ir gardūs pietūs - tai jau antra tradicinė išvyka, skirta geriau pažinti mūsų valstybę. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunosios kartos patriotizmo ugdymo ir tikimės, kad jie šias tradicijas tęs patys būdami suaugę.

  Susitikimas su partneriais iš Baltarusijos
  2016 m. rugpjūčio 8-9 dienomis Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro direktorius Dariuš Nedveckis susitiko su partneriais iš Baltarusijos aptarti ruošiamą projektą pagal bendradarbiavimo per sieną programą LATVIJA-LIETUVA- BALTARUSIJA. Susitikime dalyvavo Lydos rajono vykdomojo komiteto ideologijos, kultūros ir jaunimo skyriaus vadovo pavaduotojas Vladimir Samsonov, Lydos rajono kultūros rūmų direktorė Nalija Vojciukevič, Lydos amatų ir tradicinės kultūros centro filialo vadovė Jelena Ščelina, Smurgainių rajono filialo NVO ,,Baltarusijos krikščionių moterų asociacijos“ pirmininkė Irina Frenkel, atstovavusi Smurgainių mokyklą Nr.6. Susitikimo metu buvo pasidalinta projekte numatytų veiklų įgyvendinimu ir aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.

  Kviečiame paremti Rykantų Švč. Trejybės bažnyčios renovavimą

  Kviečiame visus grįžti sportuoti jau šiandien!!!

  Vaikų stovykla
  Smagiausias vasaros laikas, kuomet sutinki naujų draugų, pamiršti apie kompiuterinius žaidimus ir gyveni svajonėmis. Kiekviena kūrybinės stovyklos diena skatina svajoti apie įvairiausius dalykus - koks būsi kai užaugsi, kokių sutiksi savo gyvenimo kelyje puikių žmonių ir aplankysi nuostabias pasaulio vietas, kad vėl galėtumei grįžti į gimtą kraštą ir jį puoselėti, garsinti gerais darbais, skambiomis dainomis, linksmais šokiais ir draugiška bendruomene. Stovyklautojai pirmą dieną aplankė Rykantų Švč. Trejybės bažnyčia, kur juos pasitiko kun. klebonas A. Andžejevski. papasokojęs apie savo tarnystę Dievui ir palikęs bažnyčios raktą išskubėjo, leisdamas mums įsikurti kūrybiniam procesui - tapybai. Antra diena - tai scenos ir teatro pradžiamokslis, savęs pažinimas. Įsigilindamas į savo emocijas geriau supranti ir draugo jausmus. Trečia diena - autoportreto po 10 metų tapyba, dailės pažinimas, susipažinimas su įvairiomis technikomis. Komandinis darbas kuriant vasarišką kostiumą ir pasakojimas apie kostiumo istoriją šimtmečių bėgyje. Ketvirta diena - kinas, aktorių mankšta ir pasiruošimas filmo kūrimui. Naujausių trumpametražių lietuviškų filmų peržiūra ir diskusija. Scenarijaus kūrimas ir filmo apie Rykantus filmavimas. Paskutinė diena ir linksmiausia ir liūdniausia vienu metu - juk taip gera kartu, bet jau greitai teks atsisveikinti ir galbūt ne gratai susitikti. Visus gražiausius jausmus galima išreikšti šokio ir dainos pagalba, kuriems ir skirta visa penktoji stovyklos diena. Susipažinimas su šokių stiliais, apšilimo pratimai, improvizacinė užduotis, bendro šokio kūrimas ir mokymasis. Greitai prabėgo laikas kartu, lauksime Jūsų sugrižtanat

  Kviečiame jaunimą įsitraukti į savanorišką veiklą!

  Vaikų vasaros stovykla

  Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Lietuvos valstybės šventė

  Svečiai iš Baublių mokyklos - daugiafunkcio centro
  Rykantų universaliame daugiafunkciame centre apsilankė Baublių mokyklos daugiafunkcio centro kolektyvas. Mūsų direktorius Dariuš Nedveckis supažindino svečius su centro veikla bei galimybėmis panaudoti istorijos, kultūros ir gamtos erdves mokinių ugdymui.

  Joninės


  Tėvo diena

  Mes linkim, Tėti, ąžuolų žalių tvirtybės, Jaunatviškos minties ir vyriškos jėgos. Tegu gyvena Tavyje galia jaunystės, – Taip kaip gyvena paukščiai miško ąžuoluos. Pakilo į dangų aitvarai, juos gamino mažos vaikų ir didelės tėčių rankos kartu. Pačios smagiausios akimirkos praleistos kartu dirbant, kuriant ir švenčiant išliks kiekvieno atmintyje. Skambėjo dainos ir sukosi šokių žingsneliai, kad dar kartą ypatingai išreikšti savo meilę Tėčiams. SU TĖVO DIENA VISUS TĖVELIUS !!!

  VAIKŲ GYNIMO DIENA

  Galim palikti vaikams tik du patvarius dalykus. Vienas – šaknys, kitas – sparnai. (C. Lasbury) K. Kubilinskas parašė daugybę eiliuotų pasakų, viena iš jų - smagi, nuotaikinga ir pamokanti pasaka Ledinukas. Spektaklis „Malkos“ – linksma ir šmaikšti istorija visai šeimai apie išdykėlį Ledinuką, kuris krečia visiems išdaigas, norėdamas įrodyti, koks jis šaunus ir nenugalimas. Mūsų vaikai, dažnai taip pat labai panašūs į šį personažą. Vaikų gynimo dieną juos sveikino Centro direktorius D. Nedveckis ir visas kolektyvas.

  Sporto šventė

  Rykantų universaliame daugiafunkciame centre susirinkę sportininkai nori kurti ir puoselėti naujas gražias tradicijas - sportuoti, būti sveiki ir laimingi, siekti individualių ir komandinių pergalių, džiaugtis gyvenimu ir vieni kitais. Rungčių gausa užgožė net kaitrios saulės spindulius. Sporto renginiai pasižymi ypatingai gera nuotaika ir noru pirmauti.Iš vaikų kūnų trykštanti pavasarinė energija įrodė, kad tokių švenčių reikia kuo daugiau. Daugiau susibūrimų kartu, kad galėtume įvertinti kitą, ne tik kaip varžovą, bet komandos dalyvį bei draugą.

  Tėvo diena


  DRUGELIŲ PARODA - KONKURSAS
  Kviečiame balsuoti už gražiausią drugelį mūsų Facebook paskyroje!!!

  Sporto šventė

  Vaikų gynimo diena

  Motinos Diena
  Ačiū Tau už meilę, kuria apdovanojai mus mažus, vesdama dar neatrastais spalvingos gyvenimo pasakos takais. Už šiltą, medum ir vasara kvepianti žodį, kurio mokei negailėdama jėgų. Už raminančią dainą, kurią dainuodavai naktimis, kai norėjos slėptis po lova nuo išgalvotų raganų ir slibinų..

  Motinos Diena

  Darom 2016
  Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darbuotojai kartu su Rykantų kaimo gyventojais antrus metus dalyvavo aplinkos tvarkymo akcijoje DAROM 2016. Džiugu, kad darbo šiemet iš ties mažiau, kad oras leido įgyvendinti nusimatytus darbus, kad liko jėgų dar ir naujiems sodinukams prie Centro pasisodinti. Po darbų atgaivino puodelis arbatos ir nuostabus jausmas, kad mūsų kaimas tapo dar patrauklesnis ir tiems kuris gyvena, ir tiems kurie apsilankys trumpam.

  Kviečiame!!!

  Akcija DAROM

  Vaikų Velykėlės 2016
  Jau tapo tradicija savaitę po Velykų švęsti mažąsias Velykėles. Ir šiemet į centrą vaikai po Šv. Velykų susirinko kupini džiaugsmingų įspūdžių, nešini spalvingais margučiais. Šventės metu vaikai margino didžiulį kiaušinį, kuriame tilpo visų svajonės. Atšilęs pavasario oras išviliojo į lauką. Kartu švęsti atvyko ir mūsų centro draugai Valų kaimo bendruomenės “Neris” atstovai Dalios ir Dariaus Mockevičių šeimyna, Semeniukų kaimo aktyviausios atstovės Janina Peckeliūnienė ir Stasė Stankevičienė, Rykantų bendruomenės narės Janina Lozovskaja ir Barbara Jociene. Kieme susirinkę vaikai ir suaugę šventė mažąsias Velykėles: žaidė tradicinius žaidimus, surengė ridenimo ir kitokių rungčių su margučiais. Dar vaikai sužinojo, kad pagal tradicijas jei šią savaitę aplankys savo krikšto tėvelius, ten jų lauks pats gražiausias margutis ir, galbūt, saldi ar šiaip miela dovanėlė. Apsilankydami pas krikšto tėvelius, vaikai suteiks jiems džiaugsmo, kartu parodys, kiek paaugo per metus, ko išmoko, padovanos savo paties padarytą nedidelę dovanėlę. Šitoks bendravimas suteiks džiaugsmo ir mažiems, ir dideliems.

  Dviračių žygis


  Sveikiname visus su Šv. Velykomis


  Užsiėmimai vaikams lankantiems darželį


  Sporto užsiėmimai


  Šokių pamokos


  Teatro studija


  Vaikų Verbos

  Žemės Diena

  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas