Archyvas


 • 2014 metai
 • 2015 metai
 • 2016 metai
 • 2017 metai


 • 2015 metai


  Rudeninė talka
  Pagerbdami visus Šventuosius ir visus mirusiuosius, kurie ilsisi mūsų Šv. Trejybės bažnyčios šventoriaus žemėje ir šalia esančiose kapinaitėse, susitelkę bendram darbui kartu su Rykantų bendruomene ir Lentvario seniūnija, pasidarbavome iš peties. Gavome nuoširdžią padėką nuo klebono A. Andžejevski, kad maldos namai tapo patrauklesni susirinkusiems į Šv. Mišias ir kapus aplankyti artimųjų. Ne tik tikintys, bet ir netikintys savo pareiga laiko šią dieną nueiti i kapines, pagerbti artimųjų atminimą, išreikšti pagarbą tautai ir Tėvynei nusipelniusiems žmonėms. Tai yra visų vienybės, susitelkimo, rimties, ir susikaupimo diena, vykdant šventus tėvų ir protėvių priesaikus saugoti mirusiųjų atminimą. Uždegdami žvakeles ir žvelgdami į liepsną, mes akimirksnį pamirštame save ir susiliejame su praeitimi. Sušildyta mūsų dvasios ir širdies liepsnos, nurimsta ir vėlė, žinodama kad ji dar gyva mumyse.


  Kviečiame

  Rudeninė talka

  CENTRO PIRMASIS GIMTADIENIS
  Šventė prasideda nuo pilnos salės draugų, plačių šypsenų ir geros nuotaikos. Spalio 9 d. Rykantų universalus daugiafunkcis centras atšventė pirmąjį savo gimtadienį didžiuodamasis nuveiktais darbais, džiaugdamasis užmegztomis draugystėmis, svajodamas tapti dar patrauklesniu visiems lankytojams, bendruomenėms ir ypatingai vaikams ir jaunimui.

  Daugiau...
   Kartu atšvęsti ir pasveikinti, padrąsinti tolimesniuose darbuose atvyko Trakų rajono savivaldybės tarybos nariai A. Kovalevskaja, T. Tučkovski, T. Solovjova, Trakų rajono savivaldybės merės patarėja bei Trakų krašto tradicinių amatų centro direktorė D. Dubauskaitė, Trakų rajono policijos komisariato viršininkas V. Vincukevič bei Prevencijos poskyrio specialistė V. Aleknavičienė, Rykantų Švč. Trejybės bažnyčios klebonas A. Andžejevski su seserimi Lucija, Lentvario seniūnas V. Rukšėnas ir seniūnijos specialistas A. Trainovičius, Lentvario kultūros rūmų direktorė I. Skaistytė su kolektyvu, Trakų meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja J. Orlovskytė, Lentvario pradinės mokyklos direktorė O. Ramanauskienė, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro direktorės pavaduotoja A. Lučinskaitė, Sveikatinimo ir poilsio parkas "Slėnis" gen. direktorė V. Biekšaitė, rusų dainos ansamblis "Zabava" ir nuostabus atlikėjas grupės "el Fuego" vokalistas J. Sakalauskas, o taip pat Valų kaimo bendruomenės atstovai D.ir D. Mockevičiai, Rykantų seniūnaitis D. Žukovski ir bendruomenės atstovai, mažoji atlikėja G. Obolevičiūtė ir mūsų centro ugdytinių tėvai. Gimtadienio proga skambėjo nuostabios eilės ir linkėjimai, linksmos ir svajingos dainos, iškilmingai pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lentvario pradine mokykla. Šventės kulminacija - į dangų pakilę norus pildantys balionai ir viena žvakutė puošianti tortą, kurią su džiaugsmu užpūtė mūsų mažieji "Boružėlės" ikimokyklinio - priešmokyklinio ugdymo grupės atlikėjai. Gimtadienio proga dovanų, gėlių, rankdarbių ir saldumynų gavęs Rykantų centras su džiaugsmu dovanas dalijo kiekvienam svečiui, tad visus dalyvavusius nudžiugino saldžios atminimo dovanėlės - vitražiniai sausainiai, kuriuos iškepė Rykantų centro darbuotojai. Šventės nuotaika bent trumpam išsklaidė visus kasdienius rūpesčius ir sukvietė į būrį mūsų centro draugus, kurių kasmet norėtųsi turėti vis daugiau.


  DERLIAUS ŠVENTĖ 2015
  Didžiulė šventė Lentvaryje džiugino akį ir širdį visų - dalyvių, organizatorių, klebono, seniūno ir visų sekmadienio dieną praleidusių Lentvario centre vykusioje derliaus šventėje. Šventė pritraukė daugybę žmonių į Švento Pranciškaus Lentvario globėjo atlaidus ir mugę mieste. "Caritas" sulaukė gausių ir tikrų sodo ir daržo gėrybių užaugintų mūsų žemėje. Rykantų centras ir Rykantų bendruomenė suruošė maišą dovanų, skirtų tiems, kam to labiausiai reikia.


  RUDENS SPORTO ŠVENTĖ 2015

  Užsisakėme gerą orą, ir su šypsenomis veide visi siekėme kuo geriausių rezultatų. O pasiekimas tai ir medalis , ir geras laikas kartu, ir nauji draugai, ir viltis kitą kartą pasiekti daugiau. Dalyviai aktyviai siekė rezultatų ir nė vienas neliko nepastebėtas, išdalinta virš šimto medalių ir padėkų, kurios įkvėps mūsų jaunimą sportuoti, gyventi sveikai ir laiką leisti sporto aikštelėje.


  Sporto šventė


  Centro gimtadienis

  Muzikinė Popietė


  Rugsėjo 1-oji 2015 m.
  Darželis, tai puiki vieta susirinkti visiems kartu, linksmai pasiausti, susirasti naujų draugų arba stipriai apsikabinti visą vasarą nematytą ir labai pasiilgtą draugą.


  Dviračių žygis  Baltijos kelio ir Juodojo kaspino dienos minėjimas   

   

   

   

   

  Ankstyvą rytą susirinkome Rykantų Švenčiausios Trejybės bažnyčioje ir iškilmingomis mišiomis pradėjome minėjimą. Siekdami kuo labiau perteikti to meto žmonių išgyvenimus perkirpome Europos žemėlapį, taip , kaip tai buvo numatyta Ribentropo Molotovo pakte 1939 08 23 Maskvoje. Išbėgę į lauką susikibome už rankų ir sugiedojome Lietuvos himną, kuris priminė Baltijos kelio siekį atgauti laisvę. Į dangų pakilo balti balandžiai - taikos simbolis. Diena tuo nesibaigė - dar laukė kelionė į Valdovų rūmus traukiniu ir tinklinio turnyras. Smagu keliauti, sportuoti ir gyventi drauge mažiems ir dideliems laisvoje Lietuvoje.  Varšuvos mūšio 95 metų minėjimas


   

   

   

   

   

  Ginklų paroda, folkloro ansamblio iš Lenkijos miesto Viškovo pasirodymas, filmo peržiūra - tai turiningas renginys, kuriuo galėjo pasidžiaugti mūsų centro lankytojai ir kaimo gyventojai. Renginyje taip pat dalyvavo Lenkijos respublikos ambasados Vilniuje gynybos atašė Zbigniew Szlęk, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja K. Narkevič, švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja A. Jakonis, Trakų kultūros rūmų direktorius E. Keizik. Kiekvienas atėjęs galėjo rasti ką nors įdomaus - vienam tai šokis ar daina, kitam ginklas, o trečiam filmas.


  Varšuvos mūšio 95 metų minėjimas


   

   

   

   

   

   

  Valstybės ir Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena   

   

   

   

   

   

  Liepos 6 d. Centre vyko šventė, skirta paminėti Valstybės dieną ir Karaliaus Mindaugo karūnavimą. Patys mažiausi dalyviai piešė Mindaugo pilį, vyresnieji žaidė tinklinį, stalo žaidimus. Prie laužo ir salėje skambėjo dainos, belaukiant akimirkos, kai 21.00 kartu su visu pasauliu atlikome Tautišką giesmę.


  Valstybės ir Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

  sportod sportod

  Oginskio paroda

  sportod sportod

  Rasota Saulėgrįža


   

   

   

   

   

   

  Jaunas, nedidelis ir kūrybingas kolektyvas sumanė didelę šventę savo kieme. Ruoštis pradėjome dar žiemą, todėl viskas pavyko puikiai. Kurdami naujus ryšius, bei palaikydami jau užsimezgusias draugystes pasikvietėme daugybę atlikėjų ir šokėjų, kurie padėjo sukurti nepakartojamą šventę Rykantų kaime ir pritraukti naujų lankytojų mūsų Centrui.

  Daugiau...
   Joninių šventė prasidėjo garbių svečių sveikinimais. Susirinkusiems dalyviams ir žiūrovams gražaus vakaro linkėjo Seimo vicepirmininkas Jaroslav Narkevič, svečiai iš Lenkijos - Aukščiausiosios audito institucijos vicepirmininkas Jozef Gorny su žmona, Trakų rajono merė Edita Rudelienė, vicemerė Marija Puč, merės patarėjas Tomaš Charukevič, tarybos nariai Teresa Solovjova, Alina Kovalevskaja ir Tadeuš Tučkovski. Po sveikinimų kocertavo Rusų dainos ansamblis iš Trakų "Zabava", liaudiškos dainos ir šokio ansamblis "Lidčianka" iš Baltarusijos, pop-folk grupė "Lalki corporation" iš Baltarusijos, kapela "Jaworowe Skrzypce" iš Lenkijos ir šokių kolektyvas "Landvarė" iš Lentvario. Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darbuotojai dar kartą dėkoja kolektyvams ir šventės dalyviams už gerą nuotaiką ir linksmus šokius, už ryžtingą nusiteikimą švęsti nepaisant tradicinio Joninių oro. Taip pat dėkojame mūsų rėmėjams ir partneriams: Trakų rajono savivaldybei, Lietuvos Lenkų sąjungos Trakų skyriui, Sveikatinimo ir poilsio parkui "Slėnis", UAB "Nostra", kavinei "Pas Sandrą", "Nepakartojamas kiemas".
    

   Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro informacija


  Kviečiame visus dalyvauti!!!

  Joninės Joninės
   

  Tarptautinė vaikų gynimo diena

  Vakų diena Vaikų diena Vakų diena Vaikų diena
   

  Vaikystė yra laiminga ir nerūpestinga.. Tokią ją mūsų ugdytiniams kiekvieną dieną kuria Centro darbuotojai, vystydami vaikų kūrybiškumą, pažinimo ir bendravimo džiaugsmą. Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventėje apsilankė Prevencijos poskyrio specialistė Viktorija Aleknavičienė, kuri vaikus supažindino su jų teisėmis ir pareigomis, priminė saugaus elgesio kelyje taisykles ir aprūpino visus atšvaitais. Kad šventė būtų tikra, pūtėme muilo burbulus, dainavome dainas, vaišinomės saldumynais ir jautėmės laimingesni, kurdami svajonių vaikystę savo mažiesiems ugdytiniams.


  Tėveliai, Tėveliai!!!

  Tėvų diena Tėvų diena

  Visus kviečiame!!

  vaiku vaiku
   

  Sporto šventės mylėk save rezultatai

  sportod sportod
   
  sportod sportod
   
  sportod sportod

  Mylėk Save

  sportod sportod
   
  sportod sportod
   
  Trakų rajono Rykantų universalus daugiafunkcis centras įgauna pagreitį organizuojant renginius ir pritraukiant į juos kuo daugiau dalyvių. Džiaugiamės susirinkusiųjų į sporto varžybas "MYLĖK SAVE" aktyvumu, jų pergalėmis ir naujomis pažintimis.
  Daugiau...

   Renginys prasidėjo nuo dalyvių registracijos ir be galo džiugu, kad susirinko jų tiek daug iš skirtingų miestelių ir kaimų - Rykantai, Valai, Kariotiškės, Paneriškės, Trakų Vokė, Lentvaris ir Trakai. Prieš prasidedant rimtoms rungtims visi kartu prasimankštinome ir pasiruošėme užkopti į sportinio Olimpo viršūnę. Mus išjudino Patricija ir Lukrecija šaunios, sportiškos merginos. Po bendros mankštos virė tikros sportinės aistros siekiant pergalių ir apdovanojimų 100 m bėgime, 200 m bėgime, 6 km ilgosios bėgimo distancijos rungtyje, šuolio į tolį iš vietos rungtyje, krepšinio, tinklinio varžybose, smiginio ir rankų lenkimo rungtyse bei šaškių turnyre. Dėkojame mūsų rėmėjams Trakų rajono savivaldybei ir Trakų rajono savivaldybės tarybos narei Alinai Kovalevskajai.


  Kviečiame dalyvauti

  jaunimui
   

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti

  sportod
   

  Žygis!!!

  Drąsūs, energingi ir pasiryžę geriau pažinti savo apylinkes žygeiviai nukeliavo iki Neries regioninio parko, Paneriškių regyklos. Žaidimai, laužas, puiki gamta sukuria šiltus draugiškus santykius ir namo visi grįžta pavargę, bet laimingi..


   
  Žygis
   

  Mamos Diena

  motinos diena
   

   

   
  motinos diena
   

   

   

  Gegužės 5 d. Trakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre šventėme gražią pavasario šventę – Mamytės dieną. Renginyje dalyvavo Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darželinukų grupės vaikai bei kitus užsiėmimus lankantys vaikai. Mamoms koncertavo Trakų meno mokyklos mokiniai su mokytojais Rasa Kanišauskaite ir Ričardu Čiupkovu. Savo buvimu šventę pagerbė Grigiškių Šventosios Dvasios parapijos klebonas kunigas Andžej Andžejevski, vienuolės Viktorija ir Lucija, Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Alina Kovalevskaja. Šventės pabaigoje kiekviena atėjusi mama buvo apdovanota gražia gėlyte. Vaikai kvietė mamytes nusifotografuoti atminčiai specialiai šiam renginiui surengtoje fotosesijoje „Mamytė ir aš“. Brangiosios mūsų mamos, dėkojame Jums, kad esate tokios stiprios ir gražios, kad bet kada galime Jūsų glėbyje rasti paguodą ir padrąsinimą.


  Visus kviečiame dalyvauti

  zygis
   

  Motinos diena

  motinos diena
   

  Darom

  darom
   

   

  Tarptautinė kultūros diena


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  Šių metų balandžio 17 dieną Trakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre vyko Tarptautinės kultūros dienos minėjimas. Šią dieną pradėta minėti dvidešimto amžiaus pirmoje pusėje, kai mąstytojas Nikolajus Rerichas 1929 m. kreipėsi į visų šalių valstybinius ir kultūros atstovus dėl kultūrinio paveldo paminklų išsaugojimo. Remdamasis šiuo kreipimusi 1935 metų balandžio 15 dieną Jungtinių Amerikos Valstybių prezidentas Franklinas Ruzveltas ir dvidešimties Lotynų Amerikos šalių atstovai pasirašė sutartį dėl meno ir mokslo įstaigų ir istorinių paminklų išsaugojimo. Dabar ši diena paskelbta Pasaulio kultūros diena, siekiant paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes.
  Daugiau...

   Renginyje dalyvavo margaspalvis, kultūrą mūsų rajone puoselėjančių, kultūros darbuotojų būrys: Rykantų Švenčiausios Trejybės parapijos klebonas kunigas Andžej Andžejevski, Trakų rajono merės pavaduotoja Marija Puč, Trakų rajono savivaldybės tarybos narė Teresa Solovjova, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Liesys, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, Trakų rajono kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Meilutė, Trakų viešosios bibliotekos atstovai, Trakų kultūros rūmų atstovai su direktoriumi Edvardu Keizik, Lentvario kultūros rūmų atstovai su direktore Ieva Skaistyte, Trakų globos ir socialinių paslaugų centro atstovai su direktore Virginija Narkevičiene, Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro atstovai su direktore Loreta Bologovaite, Rykantų seniūnaitijos seniūnaitis Darius Žukovski, Rykantų bei apylinkių gyventojai. Gerbiamus svečius Rykantų universalaus daugiafunkcio centro darbuotojai pasitiko įteikdami spalvotas, darželio vaikų pagamintas, gėles. Džiugia, romantiška nuotaika susirinkusius apgaubė paruošta koncertinė programa, kurios metu skambėjo įvairių žanrų muzika. Kūriniai buvo perpinami linksma viktorina. Trakų rajono savivaldybės administracija visiems kultūros darbuotojams įteikė gėlių, o taip pat įteiktos dovanos visiems rajono kultūros įstaigų ir bibliotekos vadovams. Antroje renginio dalyje visi susirinkę buvo pakviesti apžiūrėti architektūrinį paminklą įtrauktą į kultūros paveldą - Rykantų Švenčiausios Trejybės bažnyčią. Apie bažnyčios istoriją, freskas ir kultūrinę reikšmę papasakojo kunigas Andžej Andžejevski. Po įdomios ekskursijos svečiai buvo kviečiami pasivaišinti ir žaisti linksmus žaidimus Trakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre. Renginio organizatoriai Trakų rajono savivaldybė bei Trakų rajono Rykantų daugiafunkcis universalus centras.


    
   Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro informacija


   

  Kviečiame


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Atvelykis - mažųjų Velykėlės


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Nuostabus oras, vaikų šypsenos ir susirinkę garbūs svečiai sukūrė puikią šventinę nuotaiką ir dalinosi ja vieni su kitais. Pasiruošę žaidimų, dainų ir konkursų laukėme dalyvių visą balandžio 11 popietę, smagiai praleisti laiką. Ir ne veltui ruošėmės ! Atvyko LR Seimo narė Dangutė Mikutienė, Trakų rajono tarybos narė Alina Kovalevskaja, Rykantų Švenčiausios Trejybės parapijos klebonas A. Andžejevski su seserimis Viktorija ir Lucija ir būrys mažųjų centro lankytojų, pasiruošusių linksmybėms po atviru dangumi, naujoje sporto aikštelėje.


  „Kviečiame į Atvelykio šventę"


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  „Kiaušinių Marginimo Edukacinis Užsiėmimas"


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  „Vaikų verbos"


   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rykantų universalus daugiafunkcis centras pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo susitarimą


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  2015-03-19 Lydoje (Baltarusija) buvo pasirašytas susitarimas dėl tarptautinio bendradarbiavimo tarp Trakų rajono Rykantų universalaus daugiafunkcio centro ir Lydos rajono kultūros rūmų. Susitarime, kurį pasirašė Dariuš Nedveckis, Rykantų universalaus daugiafunkcio centro direktorius, ir Irina Tur, Lydos rajono kultūros rūmų direktorė, yra aptartos bendradarbiavimo galimybės, sukuriant palankias sąlygas minėtų įstaigų įvairiapusiam vystymuisi, numatytos bendradarbiavimo veiklos sritys, bendrų projektų įgyvendinimas, dalyvavimas abiejų šalių organizuojamuose renginiuose. Susitarimo pasirašymo iškilmėse dalyvavo Trakų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Marija Puč ir Tarybos narė Alina Kovalevskaja. „Trakai su Lyda bendradarbiauja jau seniai, ir labai džiugu, kad nepaisant įvairių permainų, yra palaikomi bendradarbiavimo ryšiai tarp atskirų institucijų, įgyvendinami bendri projektai, o labiausiai malonu, kad kitos šalys džiaugiasi mūsų partneryste, įgyta patirtimi“, – susitikimo metu kalbėjo Savivaldybės mero pavaduotoja M. Puč. Tarybos narė A. Kovalevskaja pabrėžė tarptautinio bendradarbiavimo tarp institucijų prasmę, išliekamąją vertę, prisiminė ir aptarė jau įgyvendintus projektus su Lyda, kuriuos vykdė dabartinis Rykantų universalaus daugiafunkcio centro direktorius.

  LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS 25-MEČIO MINĖJIMAS TRAKŲ RAJONO RYKANTŲ UNIVERSALIAME DAUGIAFUNKCIAME CENTRE


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kovo 11-oji graži pavasarinė valstybės šventė, paminėta mūsų centre iškilmingai ir su gera nuotaika. Šventiškai nusiteikę svečiai ir dalyviai išgirdo daug nuostabių lietuviškų dainų, atliekamų Giedriaus Arbačiausko, daug skambių eilių parašytų tėvynei, kurias deklamavo jaunosios skaitovės. Šventę savo dalyvavimu pagerbė Rykantų parapijos klebonas A. Andžejevski su seserimis Viktorija ir Lucija, Trakų rajono savivaldybės tarybos narė A. Kovalevskaja ir Lentvario seniūnas V. Rukšėnas su žmona. Naujai atgimusiai ir ketvirčio amžiaus sulaukusiai valstybei visi linkėjo tikros laisvės kasdieniuose darbuose ir sprendimuose, kurių pradžia yra kiekvieno Lietuvos piliečio sąmonėje. Gera būti ir dirbti , gyventi ir kurti laisvoje šalyje.


  "Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Diena!"

  uzg

   

   

   

   

   

   

   

   

  "Kovo 8 - moterims!"

  uzg

   

   

   

   

   

   

   

   

  "Žiema išvaryta, blynai išdalinti!"

  uzg

   

   

   

   

   

   

   

   

  Trakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre Užgavėnes trankiai atšventė centro darbuotojai, Rykantų bendruomenė ir vis gausėjantis aplinkinių gyvenviečių žmonių būrys. Prie blynų ir laužo susirinko persirengėliai, pasiruošę smagiai dūkti ir vyti žiemą iš kiemo. Kad linksmybės būtų neužmirštamos, pasikvietėme Trakų kultūros rūmų Rusų dainos ansamblį - Zabava. Gražūs, pasipuošę, puikiai nusiteikę, jie išjudino kiekvieną dalyvį ir sukūrė tikrą Užgavėnių atmosferą. Lašininis su Kanapiniu tradiciškai susirungė tarpusavyje virvės traukimo rungtyje ir pagalvių mūšyje. Moterų klubas, įsikūręs mūsų centre, pasirūpino, kad blynų užtektų visiems ir iki soties. Sočiai privalgę ir pasilinksminę, sudeginome Morę ir laukiame pavasario.


  "Su Gimtadieniu, Lietuva!"

  ATML

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  Gimtadienis svarbi šventė kieknvienam, o Lietuvos valstybės atkūrimo diena, tai proga išreikšti meilę Tėvynei ir atšvęsti šią šventę visiems kartu. Tokio gausaus būrio atlikėjų Rykantų kaimas turbūt dar nėra matęs - Rūdiškių muzikos mokyklos populiariosios muzikos choras "Svajonėlė" ir pučiamųjų instrumentų orkestras "Brass band", mūsų centro darželinukai bei Rykantų vaikai ir jaunimas. Nuo muzikos virpėjo oras, skaitovai priminė, kad Tėvynė visuomet yra mylima ir vertinama pačiais gražiausiais žodžiais, sudėtais į eiles. Sulaukėme ir viešnių iš Trakų rajono savivaldybės, tai merės pavaduotoja M. Puč ir tarybos narė A. Kovalevskaja pasveikino visus susirinkusius su Valstybės atkūrimo metinėmis. Svarbus momentas mūsų bendruomenės nariams yra ir klebono A. Andžejevskio ir seserų Viktorijos ir Liucijos nuolatinis dėmesys centro renginiams ir dalyvavimas juose.

  "Meilė ir romantika sklandė ore!"

  ATML

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Vasario 14 dieną, Trakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre prigesinus šviesas, diskotekos ritmu linksminosi jaunimas iš įvairiausių kaimų, Jiems nepasidavė ir keletas rimtų porų, jau ne vienerius metus praleidę kartu, bet esant progai iš naujo parodantys savo jausmus. Žaidimai, šokiai ir konkursai įtraukė visus į romantišką kūrybinę veiklą. Laimėtojų laukė saldūs prizai ir gera nuotaika.


  "Aš tikrai myliu Lietuvą!"

  ATML

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  ATML

   

   

   

   

  Trakų rajono Rykantų universalus daugiafunkcis centras kartu su Trakų viešosios bibliotekos Rykantų filialu šiandien sudalyvavo akcijoje "Aš tikrai myliu Lietuvą!"


  Užgavėnės 2015 su ansambliu "ZABAVA" 2015 02 17 18.00 val. Rykantų universaliame daugiafunkciame centre

  Užgavėnės

  Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas 2015 02 15 13.00 val. Rykantų universaliame daugiafunkciame centre

  vasario16

  Valentino dieną nevaikščiokit po vieną 2015 02 14 18.00 val. Rykantų universaliame daugiafunkciame centre

  Valentino diena

  Visus kviečiame atrasti save!

  Veikla

  Kviečiame dalyvauti Užgavėnių šventėje

  Užgavėnės

  Kviečiame į pasiruošimą Užgavėnių šventei

  Užgavėnės

  Trys karaliai apsilankė Rykantuose


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tamsų ir šaltą sausio 6 dienos vakarąrakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre buvo jauku ir šilta. Trijų karalių pasitikti atvyko Rykantų parapijos klebonas kun. A. Andžejevski su seserimi Viktorija, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja K. Narkevič, Rykantų seniūnaitis D. Žukovski ir kaimo gyventojai.

  Šventės metu susirinkusieji išgirdo pasakojimą apie Befaną, istoriją moters gyvenusios netoli Betliejaus, jos gyvenimą pakeitusį karaliaus išminčio apsilankymą ir kalėdinės dovanų kojinės atsiradimą Renginio metu pasižiūrėjo filmą apie Kristaus gimimą.