Archyvas


 • 2014 metai
 • 2015 metai
 • 2016 metai
 • 2017 metai


 • 2014 metai


  KALĖDINĖ POPIETĖ VAIKAMS

  Kalėdos

   

   

   

   

   

   

   

   

  Š. m. gruodžio 23 dieną, Trakų rajono Rykantų universaliame daugiafunkciame centre vyko kalėdinė popietė. Renginys buvo skirtas centro ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės „Boružėlė“ vaikams, taip pat visiems vaikams gyvenantiems Rykantų kaime ir apylinkėse.

  Šventės metu vaikai ir jų tėveliai, bendruomenės nariai susitiko su Snieguole ir Kalėdų Seneliu. Kalėdų Senelis žaidimu – rateliu įtraukė visus į pasakojimą, kaip jis atkeliavo pas mus iš šiaurės, kokių transporto priemonių jam prireikė. Ratelis keitė ratelį, „Šiaudų batai“, „Per pusnynus, per laukus“, polkutė, lambada šokinėjimas per Kalėdų Senelio lazdą, lenktynės maišuose. Direktorius atliko keletą kalėdinių kūrinių vaikams, kurie mielai jam pritarė. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės kartu su savo ugdytiniais paruošė pasirodymą, kurio metu padainavo mėgstamą dainelę „Du gaideliai“, žaidė ratelius „Padainuosim mes sustoję“ ir „Šokam šokam rateliu“. Smagiai praleido laiką ir žiūrovai, ir vaikai. Dovanų maišas buvo išties gausus, vaikai džiaugėsi gautais konstruktoriais ir saldumynais. Neliko be dėmesio ir visi kiti susirinkę, kiekvienas galėjo parodyti savo sugebėjimus Kalėdų Seneliui ir gauti dovanėlę. Dar smagiau už dovanas buvo galimybė pasėdėti Kalėdų seneliui ant kelių bei nusifotografuoti atminimui.

  Rykantų universalaus daugiafunkcio centro atidarymas 2014 m. gruodžio 16 d.

  atidarymas

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rykantai turi naują išpuoselėtą kultūros židinį – universalų daugiafunkcį centrą. Ši naujoji įstaiga plačiai atvėrė duris.

  Rykantų daugiafunkcis centras įkurtas rekonstruotame pastate, kuriame po vienu stogu įsikūrė kelios įstaigos: biblioteka, bendruomenės namai, Lentvario pradinės mokyklos Rykantų skyrius, LLS Trakų rajono skyriaus Rykantų būrelis. Centras įsteigtas, kad būtų tenkinami kaime gyvenančių vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų asmenų socialiniai, kultūros, švietimo, sporto, savišvietos poreikiai. Į atidarymo iškilmes susirinko pilna salė Rykantų gyventojų ir svečių. Su įkurtuvėmis sveikino Seimo pirmininko pavaduotojas Jaroslavas Narkevič, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, rajono savivaldybės tarybos nariai, Lentvario seniūnijos, rajono kultūros, švietimo įstaigų, bendruomenių atstovai. Centro direktorius Dariušas Nedveckis pakvietė perkirpti simbolinę atidarymo juostelę merę E. Rudelienę, merės pavaduotoją M. Puč ir Seimo pirmininko pavaduotoją J. Narkevič. Ką tik atidarytą centrą pašventino klebonas Andžejus Andžejevski. Centre susirinkusiems koncertavo Rūdiškių muzikos mokyklos merginų pop choras „Svajonėlė“(vadovė Marija Jankovskaja), į sceną pakvietęs ir mažuosius rykantiečius. Universalus centras įkurtas, įgyvendinus ES struktūrinių fondų remiamą projektą. Bendra projekto vertė – 1 mln. 681 tūkst. 421 Lt, iš ES struktūrinių fondų – 1 mln. 429 tūkst. 208 Lt, Trakų rajono savivaldybės dalis – 252 tūkst. 213 Lt. Projektą įgyvendinant rekonstruotos vidaus ir lauko inžinerinės sistemos, pakeisti seni mediniai langai, išorinės ir vidinės durys, apšiltinti pastato fasadas, cokolis, apšiltintas ir pakeistas stogas, suremontuotos vidaus patalpos, įsigyti nauji baldai ir įranga. Akivaizdu, kad daugiafunkcinio centro įkūrimas pagerins kultūrinį klimatą, padės plėtoti švietimo paslaugas, burs bendruomenę, pagerins kaimo žmonių gyvenimo kokybę.

  2014 m. rugsėjo 1 d. įsteigta biudžetinė įstaiga Trakų rajono Rykantų universalus daugiafunkcis centras

  Trakų rajono savivaldybės taryba 2014 m. rugpjūčio 21 d. sprendimu Nr. S1-226 nusprendė nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. įsteigti biudžetinę įstaigą Trakų rajono Rykantų universalų daugiafunkcį centrą. Biudžetinės įstaigos steigimo tikslas – tenkinti kaime gyvenančių vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų asmenų socialinius, kultūros, švietimo, sporto, savišvietos poreikius.